UA
/
Click to order
Total: 
Промокод
ПІБ
Номер телефону
Звязатися зі мною для підтвердження замовлення
Payment method

Обмін та повернення

Якщо з якоїсь причини вам не підійшла річ, ви можете повернути її або обміняти протягом 14 днів з моменту покупки.

Обмін та повернення товару можливі тільки у випадку, якщо річ не була у використанні, зберегла товарний вигляд та всі супровідні елементи (бірки, етикетки). В іншому випадку річ поверненню/обміну не підлягає.

Усі покупки оформлюються на ваші ПІБ і реєструються в нашій базі.
При поверненні в шоурумі вам необхідно мати при собі документ, що підтверджує вашу особистість, копію ідентифікаційного коду (якщо хочете отримати повернення коштів) і чек. На місці пишеться заява про повернення.

При поверненні за допомогою служби доставки Нова Пошта, ви відправляєте нам річ разом із заповненою заявою (зразок заяви відправляємо за проханням) та документом, що підтверджує факт покупки (декларація з пошти, товарний або фіксальний чек).

Усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном товару належної якості, несе покупець.
Повернення коштів здійснюється протягом 7 банківських днів.

Якщо протягом 14 днів з моменту покупки був виявлений фабричний брак, річ приймається на ремонт/обмін в одному із шоурумів/магазинів Mint або службою доставки.

Обмін і повернення можливі лише в тому шоурумі/магазині, де була здійснена покупка. Повернення речей, відправлених «Новою поштою», також приймаються через цю службу доставки.

«Новою поштою» одяг потрібно надсилати за адресою:
м. Київ, вул. Лісківська 23, оф. 69
або на відділення «Нової пошти» №221 (вул. Лісківська, 12/1)
Рожко Оксана Валентінивна
Тел.+38 (066) 352 63 74

Увага! Якщо ви хочете здійснити обмін або повернення товару, вам потрібно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення написати нам або зв’язатися з нами за
тел. +38 (073) 073 30 70

Повернення та обмін товару можливі лише на території України.