UA
/
Click to order
Total: 
Промокод
ПІБ
Номер телефону
Звязатися зі мною для підтвердження замовлення
Payment method
Колекція FREEDom
Нова колекція бренду присвячена свободі, ніжності та красі українок. Локацією для зйомки кампейну було обрано серце столиці – вулицю Хрещатик та Майдан Незалежності. Для кожного українця саме ці місця є символом свободи, незламності та незалежності.
Головним елементом колекції стала жовто-блакитна сукня, на створення якої дизайнерів надихнули клієнти бренду навесні на початку повномасштабного вторгнення до нашої рідної країни. Завдяки цій моделі народилась основна ідея дропу: створення виробів, де гармонійно поєднуються кольори державного прапору - блакитний та жовтий. Самі ці кольори стали символами незалежності і свободи у всьому світі.

Проте загальна ідея колекції не про патріотизм, це маніфест свободі та незалежності кожної жінки. Саме тому до дропу увішли сміливі образи: довга біла сукня з відкритою спиною, жовта сукня максі з високими розрізами, кроп-топ із шнурівкою на спині та довга двокольорова спідниця із воланами, широкі штани з розрізами із корсетом та блакитно-жовтий шовковий спортивний костюм.
Дизайнери бренду вірять, що в такий важкий час не варто забувати, що кожна жінка прекрасна і гідна бути чарівною щодня!